İNEGÖLSPOR’A DESTEK ZİYARETİ

Derneğimizin Hakan Özdemir Başkanlığındaki Yönetim Kurulu, 20-28 Temmuz 2020 tarihleri arasında Antalya’da oynanacak olan TFF 1. Lige yükselme Play-Off maçları öncesi İnegölspor yönetimini ziyaret ederek başarılar diledi. Dernek Başkanımız Hakan  Özdemir, “İnşallah yolumuz açık olur, Antalya’dan TFF 1. Lig vizesi alarak döneriz” dedi.

Kulüp Tesislerinde Başkan Münir Kanar ve yönetim kurulu üyeleri tarafından karşılanan yönetim kurulumuz, Bordo-Beyazlı ekibe play-off maratonunda başarı dileklerini iletiler.

Ziyarette konuşan Başkanımız Özdemir, “Öncelikle zorlu sürecin ardından şehrimizin en önemli markası olan İnegölspor’umuzu Play-Off’lara taşıma başarısı gösteren yönetim kurulumuzu, teknik heyet ve futbolcularımızı kutluyorum. Toplum olarak morale en çok ihtiyaç duyduğumuz bugünlerde İnegölspor'un başarıları hemşerilerimizin yüzünü güldürmüştür. Sezon başından bu yana büyük fedakârlık ortaya koyan yönetim kuruluna elimizden geldiği kadar hem maddi hem de manevi destek vermeye çalışıyoruz. Dernek olarak İnegölspor'un her daim destekçisi olmaya devam edeceğiz. İnegölspor kentimizin gözbebeğidir. İnegöl gibi bir şehrin takımına çok daha büyük başarılar, hatta Süper Ligin yakışacağına inanıyoruz. Temsilcimizin Play-Off yolunda başarı elde edeceğine can-ı gönülden inanıyoruz. İnşallah yolumuz açık olur, Antalya’dan TFF 1. Lig vizesi alarak döneriz” dedi.

İNEGÖLSPOR MARKADIR

Destek ziyaretinden dolayı İGİAD yönetimine teşekkür eden Kulüp Başkanı Münir Kanar ise, “Hayırlısıyla Play-off ilk maçında Pazartesi günü Antalya’da Manisa Futbol Kulübü ile karşılaşacağız. İnşallah önce Manisa’yı daha sonrada diğer rakiplerimizi yenerek adımızı bir üst lige yazdıracağız. İnegölspor şehrimizin bir markasıdır. Bu marka değerini, değerli futbolcu kardeşlerimle bugünlere kadar getirdik. İnşallah Pazartesi günü saat 21.00’de Antalya’da oynayacağımız Manisa maçını kazanıp, İnegöl’e şampiyonlukla dönmek istiyoruz. Futbolcu kardeşlerime ve hocalarıma güveniyorum. İnegöl’ümüze çifte bayram yaşatmak adına elimizden gelen çabayı sarf edeceğiz. Bugün yanımızda olan İGİAD yönetimine ve bize destek veren herkese tekrar teşekkür ediyorum” diye konuştu.