İGİAD’DAN HAİN SALDIRIYA KINAMA

İnegöl Genç İş Adamları Derneği (İGİAD) Başkanı, TÜGİK Yönetim Kurulu üyesi Hakan Özdemir, Batman'ın Gercüş ilçesinde PKK'lı hain teröristlerin zırhlı askeri aracın geçişi sırasında önceden yola tuzakladıkları el yapımı patlayıcıyı infilak ettirmeleri sonucu 7 Askerimizin şehit olduğu, 2 askerimizinde yaralandığı hain saldırıyı kınadı.

İGİAD Başkanı Hakan Özdemir, terör örgütü PKK tarafından gerçekleştirilen hain saldırıların hiçbir zaman amacına ulaşamayacağını belirtti.  Özdemir, "Terör örgütü PKK tarafından gerçekleştirilen hain saldırı bizleri derin bir acı ve üzüntüye boğmuştur. Bu menfur saldırı sonucu şehit olan askerlerimize Cenab-ı Allah'tan rahmet, ailelerine ve milletimize başsağlığı, yaralılarımıza da acil şifalar diliyorum” dedi.

Başkan Özdemir sözlerine şöyle devam etti: “Milletimizin birliğine, beraberliğine, kardeşliğine ve Türkiye Cumhuriyeti'nin bölünmez bütünlüğüne yönelik yapılan bu haince saldırılar hiçbir zaman amacına ulaşamayacaktır. Bölücü terör örgütü bilmelidir ki ülkemizin huzur ve istikrarını hedef alan bu tür eylemler toplumumuzu daha çok kenetlemektedir."